Eco prací gel na jemné a dětské oblečení 1,5l

277 Kč s DPH
Skladem
ks
Biobel

Dopřejte svému prádlu a pokožce to nejlepší s naším eco pracím gelem, který je tak jemný, že ho můžete bez obav použít i pro nejmenší členy rodiny. Bez parfémů, bez alergenů, ale s plnou silou přírody. Více

Tento ekologický prací prostředek vyrobený z pravého přírodního mýdla s kokosovým olejem je ideální pro praní všech druhů tkanin v ruce nebo v pračce. Díky své působivé jemnosti je toto mýdlo velmi doporučováno pro praní oblečení pro děti nebo dospělé s citlivou pokožkou, případně pro osoby s atopickou, podrážděnou nebo svědivou pokožkou. Navíc je účinné i při nízkých teplotách.

Prací gel pro alegiky a miminka

Díky své působivé jemnosti je toto mýdlo velmi doporučováno pro praní oblečení pro děti nebo dospělé s citlivou pokožkou, případně pro osoby s atopickou, podrážděnou nebo svědivou pokožkou. Je obohaceno o výtažek z aloe vera, který nabízí ještě větší péči a ochranu pokožky. Je neparfemovaný a neobsahuje alergeny.

Přírodní složení 

Je vyroben výhradně ze složek rostlinného původu, bez jakýchkoli ethoxylovaných složek nebo složek živočišného původu. Složky jsou 100% z přírodních zdrojů.


Jedná se o výrobek 2 v 1, který nepotřebuje žádný změkčovač tkanin, což znamená, že není třeba přidávat chemické přípravky, které poškozují pokožku a životní prostředí.

Vhodné pro látkové pleny. Složení nevyžadující varování před nebezpečím

Hlavní výhody

 • Odstraňuje nečistoty a pachy
 • Vhodné pro opakovaně použitelné pleny
 • Účinné i při nízkých teplotách
 • Pro ruční praní i praní v pračce
 • Vhodné pro všechny textilie
 • Vegan
 • 100% přírodní složení
 • Bez parfémů & alergenů
 • Šetrné k pokožce

Prací prostředek Biobel s certifikátem ECOCERT podle normy ECOCERT, více informací o této normě naleznete zde.

EcoCert certifikaceBalíme udržitelně

Při balení vašich objednávek používáme pouze recyklovatelné materiály! Snažíme se snižovat náš ekologický otisk a těší nás, že můžeme společně pracovat na udržitelnější budoucnosti. Stejně tak všechny produkty Biobel jsou baleny v obalech, které jsou 100% recyklovatelné a znovu použitelné.

Biobel je přední španělská značka ekologických mýdel, pracích prostředků a prosředků pro účinný a ekologický úklid v domácnosti s certifikátem Ecocert. Vysoce kvalitní účinné výrobky, které pečují o životní prostředí a vaše zdraví. Naše receptury spojují 100 letou tradici a inovaci díky 100% přírodním a obnovitelným složkám z rostlinných zdrojů. Celá řada je ideální pro vegany a vegetariány a doporučujeme ji také lidem s alergiemi a citlivou nebo atopickou pokožkou. Pro více informací o značce Biobel navštivte naši sekci o tomto výrobci.

Složení: >30 % vody; 5-15 % mýdla na rostlinné bázi; <5 % neiontových, aniontových a amfoterních povrchově aktivních látek na rostlinné bázi, rostlinný glycerin, extrakt z aloe vera a kyselina citronová.

100 % složek pochází z přírodních zdrojů. 0 % ethoxylovaných složek nebo složek z umělých či živočišných zdrojů.

 • Účinný i při nízkých pracích teplotách pod 30 °C.

 • Před použitím jemně protřepejte

 • Pokyny pro dávkování na 2,5 kg prádla:

Tvrdost vody Lehce znečištěné Středně znečištěné Hodně znečištěné
Měká 25 ml 30 ml 35 ml
Střední 30 ml 35 ml 40 ml
Tvrdá 35 ml 40 ml 45 ml