Mýdlo bez parfemace 120g

123 Kč s DPH
Skladem
ks
Essabó

Vychutnejte si nejjemnější dotek přírody s naším ekologickým mýdlem, speciálně navrženým pro nejcitlivější pokožku. Bez alergenů a nepříjemných reakcí, toto mýdlo poskytuje účinnou ochranu a péči, zanechávající vaši pokožku čistou, zdravou a hydratovanou. Ideální pro děti a osoby s citlivou pokožkou Více

Essabó bez parfémů je ekologické mýdlo do koupele, které neobsahuje alergeny z parfémů ani esencí. Jeho základ tvoří kokosový olej a olivový olej z udržitelně pěstovaných španělských biokultur.

Je ručně vyráběno tradiční metodou zmýdelňování za studena.

Kokosový olej

Kokosový olej je jedním z nejlepších kosmetických olejů pro výrobu mýdla. Je ideální jako kosmetický přípravek pro osobní hygienu. Vytváří hojnou a jemnou pěnu, která spolu se zvláčňujícími a hydratačními vlastnostmi olivového oleje vytváří vynikající mýdlo pro všechny typy pokožky, včetně mladé, citlivé nebo atopické.

Bez alergenů

Neobsahuje alergeny, je vhodné zejména pro děti a osoby s citlivou nebo atopickou pokožkou, které jsou alergické nebo nesnášejí alergeny z parfémů a esenciálních olejů.

Certifikace

Certifikováno společností Natrue. Jedná se o certifikát organické kosmetiky NATRUE. Tato certifikace kontroluje celý výrobní proces od kvality, sledovatelnosti a původu surovin až po konečný kosmetický výrobek, včetně výroby, zařízení a dokumentace. Pro více informací navštivte sekci certifikáty, nebo stránky společnosti www.natrue.org

Výsledný kosmetický produkt ani jeho ingredience nebyly testovány na zvířatech

Natrue certifikaceBalíme udržitelně

Při balení vašich objednávek používáme pouze recyklovatelné materiály! Snažíme se snižovat náš ekologický otisk a těší nás, že můžeme společně pracovat na udržitelnější budoucnosti. Stejně tak všechny produkty Essabó jsou baleny v obalech, které jsou 100% recyklovatelné a znovu použitelné.

Pro více informací o ruční výrobě mýdel a o značce Essabó navštivte naši sekci o tomto výrobci.

kokosový olej*, voda, hydroxid sodný*** (soda), olej olea europaea* (olivový olej), rostlinný glycerin, tokoferol (přírodní antioxidant vitamin E).

*Složení z ekofarem. / **Přírodní složky éterických olejů.

*** Po chemické reakci (zmýdelnění) se tato složka přemění a v konečném výrobku již není obsažena.