Výrobce Biobel

Výrobce Biobel

Španělská značka eko drogerie Biobel je přední značka v oblasti bio certifikovaných produktů pro čištění a péči o vaše oblečení a domov. Mateřská rodinná firma Jabones Beltrán působí na španělském trhu od roku 1921, kdy začala s výrobou tradičních tuhých mýdel. Výroba stále probíhá ve městě Castellón. 

Používají inovativní formulace složení, kdy základem je tradiční, ručně vyráběné rostlinné mýdlo. Produkty jsou vyrobeny ze 100% přírodních ingrediencí rostlinného původu, takže jsou ideální pro vegany a osoby s citlivou pokožkou. Každá složka produktu Biobel je certifikována společností Ecocert, která je známá svými přísnými předpisy týkajícími se používání přírodních surovin (a jejich složek), plné sledovatelnosti přísad a přírodního složení konečného produktu.

Receptury jsou 100% bez ethoxylovaných přísad, enzymů, palmového oleje, stejně jako syntetických konzervačních látek, jako je BHT nebo kathon, z nichž všechny způsobují mnoho alergií a nacházejí se v mnoha pracích a čisticích prostředcích (dokonce i v některých bioproduktech). 

Jako společnost se zavázali k odpovědnému používání produktů a obalů, proto dodržují a staví výrobu a použití produktů na třech R: Reduce, Reuse a Recycle. Produkty Biobel jsou baleny v obalech, které jsou 100% recyklovatelné a znovu použitelné.

Aktivně se podílí i na sociálních programech a při získávání surovin podporují spravedlivý a etický obchod. Spolupracují s řadou místních i mezinárodních asociací a nevládních organizací a pravidelně věnují mýdla do jejich hygienických programů.

Hlavní filozofií rodinné firmy Jabones Beltran a značky Biobel je efektivní, udržitelné a zdravé čištění oblečení i domácnosti.

Pokud byste se chtěli dozvědet více o této značce, navštivte jejich webové stránky https://biobel.es/en/.