Aromatické mýdlo - levandule, skořice, pomeranč 120g

140 Kč s DPH
Skladem
ks
Essabó

Zkuste toto mýdlo a zamilujte si jeho jedinečnou vůni levandule, skořice a pomeranče. Luxusní mýdlo, vytvořené z nejkvalitnějších přírodních olejů, poskytuje nejen dokonalou čistotu, ale i pocit uvolnění a harmonie. Více

Kosmetické koupelové mýdlo aromatizované esenciálními oleji z levandule, skořice a pomeranče. Jeho základ tvoří kokosový olej z udržitelně pěstovaných kokosových ořechů a olivový olej ze španělských bio-plodin.

Kokosový olej

Kokosový olej je jedním z nejlepších kosmetických olejů pro výrobu mýdla. Je ideální jako kosmetický přípravek pro osobní hygienu. Vytváří hojnou a jemnou pěnu, která spolu se zvláčňujícími a hydratačními vlastnostmi olivového oleje vytváří vynikající mýdlo pro všechny typy pokožky, včetně mladé, citlivé nebo atopické.

Kombinace esenciálních olejů z levandule, skořice a pomeranče poskytuje originální příjemnou vůni, díky níž je používání tohoto mýdla příjemnější a smyslnější.

Je ručně vyráběno tradiční metodou zmýdelňování za studena.

Pro koho je vhodný?

Je ideální pro všechny typy pleti, včetně jemné a/nebo citlivé.

Certifikace

Certifikováno společností Natrue. Jedná se o certifikát organické kosmetiky NATRUE. Tato certifikace kontroluje celý výrobní proces od kvality, sledovatelnosti a původu surovin až po konečný kosmetický výrobek, včetně výroby, zařízení a dokumentace. Pro více informací navštivte sekci certifikáty, nebo stránky společnosti www.natrue.org

Výsledný kosmetický produkt ani jeho ingredience nebyly testovány na zvířatech

Natrue certifikaceBalíme udržitelně

 

Při balení vašich objednávek používáme pouze recyklovatelné materiály! Snažíme se snižovat náš ekologický otisk a těší nás, že můžeme společně pracovat na udržitelnější budoucnosti. Stejně tak všechny produkty Essabó jsou baleny v obalech, které jsou 100% recyklovatelné a znovu použitelné.

Pro více informací o ruční výrobě mýdel a o značce Essabó navštivte naši sekci o tomto výrobci.

kokosový nuciferový olej*, voda, hydroxid sodný*** (soda), olea europaea olej* (olivový olej), rostlinný glycerin, exprimovaný olej z kůry citrusů sinensis, olej z lavandula hybrida (éterický olej levandule), olej z listů cinnamomum zeylanicum, tokoferol (přírodní antioxidant vitamín E), limonen**, eugenol**, linalool**, benzylbenzoát**, cinammal**.

* Ingredience z ekologické farmy. / **Přírodní složky esenciálních olejů.

*** Po chemické reakci (zmýdelnění) se tato složka přemění a již není součástí konečného produktu.