Mýdlo na akné se zeleným jílem 120g

168 Kč s DPH
Skladem
ks
Essabó

Objevte sílu přírody s tímto speciálním mýdlem, určeným pro osoby s mastnou a problematickou pletí. Jeho jedinečná receptura s certifikovaným zeleným jílem přirozeně reguluje mastnotu pokožky a bojuje proti akné. Více

Mýdlo speciálně určené pro osoby s mastnou pletí a/nebo akné. Je obohaceno o certifikovaný zelený jíl. Zelený jíl přirozeně reguluje mastnotu a pomáhá zabránit přílišné mastnotě pleti. Jeho základ tvoří ekofarmářský kokosový olej a olivový olej ze španělských biokultur.

Vyrábí se ručně tradiční metodou zmýdelňování za studena.

Zelený jíl

Zelený jíl se vyznačuje čisticími a antibakteriálními účinky, protože důkladně čistí, uvolňuje a dodává pleti pružnost a dodává jí pocit svěžesti. Pomáhá také odstraňovat černé tečky, ošetřuje otevřené póry a vysušuje skvrny, čímž napomáhá jejich vymizení. Je funkční složkou proti akné a jakýmkoli změnám v důsledku přílišné mastnoty pleti.

Směs esenciálních olejů z pomeranče, skořice a citronové trávy mu dodává příjemnou svěží vůni. Toto jedinečné složení disponuje antimykotickou, antimikrobiální a antiseptickou aktivitou, které mají na pokožku stahující účinek, zklidňují podráždění a pomáhají hojení výronů akné. Pomáhají také tomuto mýdlu působit tak, že čistí a stahuje póry, aby účinně působilo proti akné.

Kokosový olej

Kokosový olej je jedním z nejlepších kosmetických olejů při výrobě mýdla. Kokosový olej je ideální jako kosmetický přípravek pro osobní hygienu. Vytváří spoustu jemné pěny a má zvláčňující a hydratační vlastnosti olivového oleje. Díky nim je toto mýdlo společně vynikající pro všechny typy pleti, dokonce i pro tu nejmladší a nejcitlivější nebo atopickou.

Certifikace

Certifikováno společností Natrue. Jedná se o certifikát organické kosmetiky NATRUE. Tato certifikace kontroluje celý výrobní proces od kvality, sledovatelnosti a původu surovin až po konečný kosmetický výrobek, včetně výroby, zařízení a dokumentace. Pro více informací navštivte sekci certifikáty, nebo stránky společnosti www.natrue.org

Výsledný kosmetický produkt ani jeho ingredience nebyly testovány na zvířatech

Natrue certifikaceBalíme udržitelně

Při balení vašich objednávek používáme pouze recyklovatelné materiály! Snažíme se snižovat náš ekologický otisk a těší nás, že můžeme společně pracovat na udržitelnější budoucnosti. Stejně tak všechny produkty Essabó jsou baleny v obalech, které jsou 100% recyklovatelné a znovu použitelné.

Pro více informací o ruční výrobě mýdel a o značce Essabó navštivte naši sekci o tomto výrobci.

kokosový olej*, aqua, hydroxid sodný (soda)***, olea europaea oil* (olivový olej), glycerin, olej z kůry citrus sinensis (pomerančový esenciální olej), montmorillonit (zelený jíl), illit, olej z listů cinnamomum zeylanicum (skořicový esenciální olej), olej z listů cymbopogon citratus, tokoferol (přírodní antioxidant vitamin E), limonen**, eugenol**, citral**, geraniol**, linalool**, benzyl benzoát**, cinnamal**.

*Složky z ekologických farem. / **Přírodní složky éterických olejů.

*** Po chemické reakci (zmýdelnění) se tato složka přemění a v konečném výrobku již není obsažena.