Sportovní mýdlo s mentolovým osvěžením 120g

168 Kč s DPH
Skladem
ks
Essabó

Po náročném tréninku si zasloužíte to nejlepší. Toto mýdlo je vaším ideálním partnerem po sportu, nabízející nejen úlevu od svalové bolesti díky mentolu a hořečnatým solím, ale i intenzivní hydrataci díky kvalitním přírodním olejům. Více

Kosmetické mýdlo do koupele, které čistí, osvěžuje a napomáhá regeneraci svalů po cvičení. Díky chladivému účinku mentolu a analgetickému účinku hořečnatých solí uvolňuje svaly a zmírňuje fyzické nepohodlí po cvičení.

Jeho základ tvoří kokosový olej z udržitelného zemědělství a olivový olej z ekologického pěstování ve Španělsku.

Vyrábí se ručně tradiční metodou zmýdelňování za studena.

Ideální pro použití po náročném sportovním výkonu.

Kokosový olej

Kokosový olej je jedním z nejlepších kosmetických olejů pro výrobu mýdla. Je ideální jako kosmetický přípravek pro osobní hygienu. Vytváří hojnou a jemnou pěnu, která spolu se zvláčňujícími a hydratačními vlastnostmi olivového oleje vytváří vynikající mýdlo pro všechny typy pokožky, včetně mladé, citlivé nebo atopické.

Hořčíková sůl

Hořčíková sůl je tradičním a přírodním prostředkem proti bolestem kloubů a svalů. Vlastnosti se snadno vstřebávají pokožkou, proto se její použití velmi doporučuje po sportu nebo nadměrné námaze.

Výhody mentolu

Mentol působí antisepticky, lokálně analgeticky a protizánětlivě. Při aplikaci na kůži vyvolává rubefacientní účinek, po kterém následuje pocit chladu a lokální analgetický účinek.

Certifikace

Certifikováno společností Natrue. Jedná se o certifikát organické kosmetiky NATRUE. Tato certifikace kontroluje celý výrobní proces od kvality, sledovatelnosti a původu surovin až po konečný kosmetický výrobek, včetně výroby, zařízení a dokumentace. Pro více informací navštivte sekci certifikáty, nebo stránky společnosti www.natrue.org

Výsledný kosmetický produkt ani jeho ingredience nebyly testovány na zvířatech

Natrue certifikaceBalíme udržitelně

Při balení vašich objednávek používáme pouze recyklovatelné materiály! Snažíme se snižovat náš ekologický otisk a těší nás, že můžeme společně pracovat na udržitelnější budoucnosti. Stejně tak všechny produkty Essabó jsou baleny v obalech, které jsou 100% recyklovatelné a znovu použitelné.

Pro více informací o ruční výrobě mýdel a o značce Essabó navštivte naši sekci o tomto výrobci.

kokoát sodný*, voda, olej z plodů olea europaea*, olej z byliny mentha arvensis, glycerin, mentol, síran hořečnatý, tokoferol, C77007***, limonen**, linalool**.

*Složky z ekologického zemědělství / **Přírodní složky éterických olejů.

*** 100% přírodní barviva.

100% složky přírodního původu.

96,2 % složek ekologického původu