Eco mýdlo na holení 120g

168 Kč s DPH
Skladem
ks
Essabó

Objevte tajemství jemného holení s tímto ekologicky certifikovaným mýdlem. Luxusní kombinace bambuckého másla a kokosového oleje pro jemné, ale účinné holení. Vyrobeno tradiční metodou. Ideální pro všechny typy pleti a vousů, dokonce i pro ty nejcitlivější. Více

Mýdlo na holení je vyvinuto speciálně pro přirozenější klasické holení. Díky krémové pěně usnadňuje holení a zároveň pečuje o pokožku, a to i tu nejcitlivější, a zabraňuje jejímu podráždění. Lze jej použít i k mytí dlouhých vousů, přičemž zároveň čistí a vyživuje.

Hlavní výhody

  • Je obohacen o bambucké máslo s hydratačními a zklidňujícími vlastnostmi. Jeho základ tvoří kokosový olej z ekofarem.
  • Je ručně vyráběn tradiční metodou zmýdelňování za studena.
  • Je ideální pro všechny typy pleti a vousů, dokonce i pro ty nejcitlivější.

Bambudcké máslo

Bambucké máslo má silné, 100% přírodní vlastnosti, které obnovují buňky, včetně hydratačních a výživných, a zjemňuje obličej a tělo, čímž zabraňuje projevům stárnutí a dodává jim vitalitu a jas.

Essabó na holení je aromatizováno 100% přírodním parfémem pačuli, díky němuž je jedinečné a příjemné na holení nebo čištění.

Kokosový olej je jedním z nejlepších kosmetických olejů používaných při výrobě mýdla. Kokosový olej je ideálním kosmetickým prostředkem pro osobní hygienu. Poskytuje bohatou jemnou pěnu se zvláčňujícími a hydratačními vlastnostmi olivového oleje, díky nimž je mýdlo vynikající pro všechny typy pokožky, dokonce i pro tu nejmladší a nejcitlivější nebo atopickou.

Certifikace

Certifikováno společností Natrue. Jedná se o certifikát organické kosmetiky NATRUE. Tato certifikace kontroluje celý výrobní proces od kvality, sledovatelnosti a původu surovin až po konečný kosmetický výrobek, včetně výroby, zařízení a dokumentace. Pro více informací navštivte sekci certifikáty, nebo stránky společnosti www.natrue.org.

Výsledný kosmetický produkt ani jeho ingredience nebyly testovány na zvířatech

Natrue certifikaceBalíme udržitelně

Při balení vašich objednávek používáme pouze recyklovatelné materiály! Snažíme se snižovat náš ekologický otisk a těší nás, že můžeme společně pracovat na udržitelnější budoucnosti. Stejně tak všechny produkty Essabó jsou baleny v obalech, které jsou 100% recyklovatelné a znovu použitelné.

Pro více informací o ruční výrobě mýdel a o značce Essabó navštivte naši sekci o tomto výrobci.

kokoát sodný, voda, máslo butyrospermum parkii*, parfém, kyselina stearová, ovocný olej olea europaea*, kyselina palmitová, kyselina laurová, kyselina myristová, tokoferol, citronellol**, eugenol**, limonen**.

*Ekofarmářské složky. / **Přírodní složky éterických olejů.

*** Po chemické reakci (zmýdelnění) se tato složka přemění a v konečném výrobku již není obsažena.