Gel do myčky s přírodním mýdlem 1L

309 Kč s DPH
Skladem
ks
Biobel

S tímto přírodním gelem do myčky dosáhnete dokonale čistého nádobí bez použití chemie. Jeho přírodní mýdlová složka účinně odstraňuje mastnotu a zanechává nádobí zářivě lesklé. Více

Přírodní složení

Tento účinný gel do myčky nádobí je určen pro použití v myčce nádobí a zajistí, že vaše sklenice, talíře, hrnce a pánve budou nádherně čisté!
Je vyroben z udržitelných složek, které jsou z 98 % přírodního původu, a neobsahuje fosfáty, EDTA, ethoxylované složky, vonné látky a alergeny.

Tento gel do myčky nádobí je obohacen o přírodní mýdlo, které zvyšuje odmašťovací schopnost výrobku, a zanechává vaše nádobí zářivé.

Účinný vůči mastnotě, špíně a připáleným potravinám.

Hlavní výhody

  • Veganské složení
  • Bez vůní a alergenů
  • Přírodní a ekologický
  • Účinné složení
  • S přírodním mýdlem
  • Vysoce účinný a zanechává přirozený lesk

Certifikace

Tento výrobek je držitelem certifikátu ECOCERT Greenlife podle standardu ECOCERT, který je k dispozici na http://detergents.ecocert.com/en/.

EcoCert certifikaceBalíme udržitelně

Při balení vašich objednávek používáme pouze recyklovatelné materiály! Snažíme se snižovat náš ekologický otisk a těší nás, že můžeme společně pracovat na udržitelnější budoucnosti. Stejně tak všechny produkty Biobel jsou baleny v obalech, které jsou 100% recyklovatelné a znovu použitelné.

Biobel je přední španělská značka ekologických mýdel, pracích prostředků a prosředků pro účinný a ekologický úklid v domácnosti s certifikátem Ecocert. Vysoce kvalitní účinné výrobky, které pečují o životní prostředí a vaše zdraví. Naše receptury spojují 100 letou tradici a inovaci díky 100% přírodním a obnovitelným složkám z rostlinných zdrojů. Celá řada je ideální pro vegany a vegetariány a doporučujeme ji také lidem s alergiemi a citlivou nebo atopickou pokožkou. Pro více informací o značce Biobel navštivte naši sekci o tomto výrobci.

>30% voda; 15-30%: sekvestrant, glycerin; <5%: neiontové povrchově aktivní látky, rostlinný alkohol, espesante, mýdlo na rostlinné bázi.

98,048 % složek pochází z přírodních zdrojů. 0 % fosfonátů, chloru, EDTA nebo jakýchkoli ethoxylovaných složek či složek živočišného původu.

Odstraňte z nádobí a příborů zbytky jídla. Při plnění myčky se řiďte pokyny výrobce. Vložte gel do dávkovače tekutého mycího prostředku a zavřete jej. Doporučujeme použít běžný mycí program (50-60 ºC). V oblastech se středně tvrdou a tvrdou vodou (>150 ppm CaCO3) používejte sůl do myčky a oplachovač do myčky Biobel. Neumývejte nekompatibilní předměty, jako je porcelán, stříbro nebo předměty s nepřilnavým povrchem.

Dávkování: 20 ml na běžně znečištěnéhé nádobí a 25 ml na silně znečištěné nádobí.