Eco tablety do myčky

297 Kč s DPH
Skladem
ks
Biobel

Jednorázové tablety "vše v jednom" jsou nejen účinné proti špíně a mastnotě, ale také šetrné k životnímu prostředí. Bez parfemace a s certifikací ECOCERT, jsou ideální pro zdravé a udržitelné mytí nádobí. Více

Jednorázové ekologické tablety typu "vše v jednom", které přirozeně čistí a odstraňují mastnotu. Jejich vodorozpustný obal je biologicky rozložitelný ve vodě, a tudíž bezodpadový.

Bez parfemace.

Pro dokonalé, zdravé a udržitelné mytí. V oblastech s tvrdou vodou doporučujeme používat sůl do myčky nádobí Biobel a náš ekologický oplachovač myčky nádobí.

Abyste zajistili správnou funkci tablety, nedotýkejte se jí při vkládání do dávkovače vlhkýma rukama.

Hlavní výhody

  • Veganské složení
  • Plně rozpustitelné
  • Vysoce účinné
  • Bez vůní a alergenů
  • Přírodní a ekologický

Certifikace

Tento výrobek je držitelem certifikátu ECOCERT Greenlife podle standardu ECOCERT, který je k dispozici na http://detergents.ecocert.com/en/.

EcoCert certifikaceBalíme udržitelně

Při balení vašich objednávek používáme pouze recyklovatelné materiály! Snažíme se snižovat náš ekologický otisk a těší nás, že můžeme společně pracovat na udržitelnější budoucnosti. Stejně tak všechny produkty Biobel jsou baleny v obalech, které jsou 100% recyklovatelné a znovu použitelné.

Biobel je přední španělská značka ekologických mýdel, pracích prostředků a prosředků pro účinný a ekologický úklid v domácnosti s certifikátem Ecocert. Vysoce kvalitní účinné výrobky, které pečují o životní prostředí a vaše zdraví. Naše receptury spojují 100 letou tradici a inovaci díky 100% přírodním a obnovitelným složkám z rostlinných zdrojů. Celá řada je ideální pro vegany a vegetariány a doporučujeme ji také lidem s alergiemi a citlivou nebo atopickou pokožkou. Pro více informací o značce Biobel navštivte naši sekci o tomto výrobci.

15-30 %: přírodní bělidlo; <5 %: neiontové povrchově aktivní látky, enzymy. Dále obsahuje: sekvestranty, uhličitan sodný, síran sodný, TAED, hydrogenuhličitan sodný, karboxymethylcelulózu, karboxymethylinulin sodný, parfém.

Přírodní zdroje tvoří 96,27 % složek. Obsahuje 0 % fosfonátů, chloru, EDTA nebo jakýchkoli ethoxylovaných složek či složek živočišného původu.