Eco mořská sůl do myčky 2kg

172 Kč s DPH
Skladem
ks
Biobel

Přírodní kuchyňská standardní mořská sůl. 100% mořská sůl bez přídatných látek pocházející ze španělských solných závodů v deltě řeky Ebro, které jsou součástí biosférické rezervace.

Během mycího cyklu se postupně rozpouští a chrání vaši myčku a nádobí před vodním kamenem. Neobsahuje žádné přísady ani syntetické látky proti usazování vodního kamene.

Je vyroben výhradně ze složek rostlinného původu, bez jakýchkoli etoxylovaných složek nebo složek živočišného původu. Složky jsou 100% z přírodních zdrojů. Více

Přírodní kuchyňská standardní mořská sůl. 100% mořská sůl bez přídatných látek pocházející ze španělských solných závodů v deltě řeky Ebro, které jsou součástí biosférické rezervace. Během mycího cyklu se postupně rozpouští a chrání vaši myčku a nádobí před vodním kamenem.

Přírodní složení

Složky jsou 100% z přírodních zdrojů. Je vyroben výhradně ze složek rostlinného původu, bez jakýchkoli etoxylovaných složek nebo složek živočišného původu. Neobsahuje žádné přísady ani syntetické látky proti usazování vodního kamene.

Sůl do myčky nádobí Biobel působí tak, že regeneruje výměnu iontů v myčce nádobí.

Pro zdravý ekologický mycí cyklus vašeho nádobí a kuchyňského náčiní doporučujeme kombinovat sůl do myčky s tabletami do myčky Biobel a oplachovačem myčky, především v oblastech s tvrdou vodou.

Certifikace

Přírodní prací prostředek s certifikátem ECOCERT Greenlife podle standardu ECOCERT, který je k dispozici na http://detergents.ecocert.com/en/.

EcoCert certifikaceBalíme udržitelně

Při balení vašich objednávek používáme pouze recyklovatelné materiály! Snažíme se snižovat náš ekologický otisk a těší nás, že můžeme společně pracovat na udržitelnější budoucnosti. Stejně tak všechny produkty Biobel jsou baleny v obalech, které jsou 100% recyklovatelné a znovu použitelné.

Biobel je přední španělská značka ekologických mýdel, pracích prostředků a prosředků pro účinný a ekologický úklid v domácnosti s certifikátem Ecocert. Vysoce kvalitní účinné výrobky, které pečují o životní prostředí a vaše zdraví. Naše receptury spojují 100 letou tradici a inovaci díky 100% přírodním a obnovitelným složkám z rostlinných zdrojů. Celá řada je ideální pro vegany a vegetariány a doporučujeme ji také lidem s alergiemi a citlivou nebo atopickou pokožkou. Pro více informací o značce Biobel navštivte naši sekci o tomto výrobci.

> 30 % mořské soli. 100 % ingrediencí pochází z přírodních zdrojů: mořská sůl ze španělských solných závodů v deltě řeky Ebro (Salinas Españolas del Delta del Ebro), které jsou součástí biosférické rezervace. 0 % ethoxylovaných složek nebo složek z umělých či živočišných zdrojů.