Eko oplachovač do myčky 1L

203 Kč s DPH
Skladem
ks
Biobel

Objvěte přírodní cestu k lesklému nádobí s tímto 100% rostlinným oplachovačem. Jeho přírodní složení účinně snižuje povrchové napětí vody, zajišťuje rychlejší schnutí a zanechává vaše nádobí zářící bez chemických zbytků. Více

Přírodní složení

Ekologický oplachovač do myčky nádobí vyrobený z přírodně vyráběného denaturovaného rostlinného lihu, který zanechá vaše nádobí suché a lesklé. Je vhodný pro všechny typy domácích myček nádobí a nezanechává na nádobí žádné chemické zbytky. Neobsahuje žádné petrochemikálie, geneticky modifikované látky ani látky uvolňující chlor, ani enzymy či fosfáty. Funguje tak, že snižuje povrchové napětí na nádobí, což usnadňuje průtok vody a umožňuje jejich rychlejší schnutí.

Tento oplachovací prostředek je vyroben ze 100% rostlinných složek, díky nimž na vašem nádobí nezůstávají skvrny od vody.
Jeho přírodní složení snižuje povrchové napětí vody, takže voda spíše sklouzne, než aby tvořila kapky. Nezanechává na nádobí žádné chemické zbytky, navíc složení neobsahuje enzymy, fosfáty a látky uvolňující chlór - vaše nádobí se tak bude lesknout ekologicky šetrným způsobem.

Hlavní výhody

  • Pro lesklé a suché nádobí
  • S přírodním alkoholem na rostlinné bázi
  • S citronovým esenciálním olejem
  • Bez petrochemických složek a GMO
  • Bez fosfátů a chlóru
  • Veganské
  • Přírodní a biologicky odbouratelný

Certifikace

Tento výrobek je držitelem certifikátu ECOCERT Greenlife podle standardu ECOCERT, který je k dispozici na http://detergents.ecocert.com/en/.

EcoCert certifikaceBalíme udržitelně

Při balení vašich objednávek používáme pouze recyklovatelné materiály! Snažíme se snižovat náš ekologický otisk a těší nás, že můžeme společně pracovat na udržitelnější budoucnosti. Stejně tak všechny produkty Biobel jsou baleny v obalech, které jsou 100% recyklovatelné a znovu použitelné.

Biobel je přední španělská značka ekologických mýdel, pracích prostředků a prosředků pro účinný a ekologický úklid v domácnosti s certifikátem Ecocert. Vysoce kvalitní účinné výrobky, které pečují o životní prostředí a vaše zdraví. Naše receptury spojují 100 letou tradici a inovaci díky 100% přírodním a obnovitelným složkám z rostlinných zdrojů. Celá řada je ideální pro vegany a vegetariány a doporučujeme ji také lidem s alergiemi a citlivou nebo atopickou pokožkou. Pro více informací o značce Biobel navštivte naši sekci o tomto výrobci.

>30 % vody, 15-30 % rostlinného alkoholu, 5-15 % kyseliny citronové, <5 % rostlinné amfoterní povrchově aktivní látky.

100 % složek pochází z přírodních zdrojů. Obsahuje 0 % ethoxylovaných složek nebo složek z umělých či živočišných zdrojů.

Naplňte příslušnou přihrádku v myčce nádobí, přičemž mějte na paměti pokyny výrobce k dávkování. V případě, že na talířích nebo sklenicích objevíte vodní kámen, zvyšte množství použitého oplachovače do myčky a přidejte sůl do myčky.

V oblastech s tvrdou vodou se doporučuje používat oplachovač nádobí, i když se používají tablety do myčky all-in-one. Chcete-li být co nejšetrnější k životnímu prostředí, vždy myjte plnou náplň, volte mycí cykly s nízkou teplotou a dodržujte pokyny pro dávkování.

Důležité: změny teploty a působení světla mohou způsobit změny vzhledu přírodních produktů, ale nebrání to jejich účinnosti. Před použitím jemně protřepejte.