Eco odstraňovač skvrn

140 Kč s DPH
Skladem
ks
Biobel

Biobel odstraňovač skvrn s veganským složením z rostlinných olejů zvládne každou výzvu, aniž by poškodil vaše oděvy nebo přírodu. Více

100% Přírodní Odstraňovač Skvrn od Biobel – Bezpečný pro vás i přírodu

Účinný odstraňovač skvrn vyrobený z rostlinných olejů.

Jeho silné složení odstraňuje odolné skvrny na všech typech oděvů (zejména mastné skvrny) a zároveň pečuje o oděvy, aniž by je poškozoval..

Odstraňovač skvrn Biobel je šetrný k životnímu prostředí i k naší pokožce, protože není žíravý a při jeho používání se neuvolňují škodlivé toxické látky.

Ideální přípravek na odstraňování oleje, mastnoty a lepkavých organických skvrn.

Hlavní výhody

  • Veganský - je vyroben výhradně ze složek rostlinného původu, bez ethoxylovaných nebo živočišných složek.
  • Složky jsou 100% z přírodních zdrojů.
  • Bez parfemace a alergenů.
  • Složení nevyžadující varování před nebezpečím

Použijte jej jako doplněk k praní s tekutým pracím prostředkem Biobel nebo pracím prostředkem pro děti a jemné tkaniny.

Certifikace

Tento výrobek je držitelem certifikátu ECOCERT Greenlife podle standardu ECOCERT, který je k dispozici na http://detergents.ecocert.com/en/.

EcoCert certifikaceBalíme udržitelně

Při balení vašich objednávek používáme pouze recyklovatelné materiály! Snažíme se snižovat náš ekologický otisk a těší nás, že můžeme společně pracovat na udržitelnější budoucnosti. Stejně tak všechny produkty Biobel jsou baleny v obalech, které jsou 100% recyklovatelné a znovu použitelné.

Biobel je přední španělská značka ekologických mýdel, pracích prostředků a prosředků pro účinný a ekologický úklid v domácnosti s certifikátem Ecocert. Vysoce kvalitní účinné výrobky, které pečují o životní prostředí a vaše zdraví. Naše receptury spojují 100 letou tradici a inovaci díky 100% přírodním a obnovitelným složkám z rostlinných zdrojů. Celá řada je ideální pro vegany a vegetariány a doporučujeme ji také lidem s alergiemi a citlivou nebo atopickou pokožkou. Pro více informací o značce Biobel navštivte naši sekci o tomto výrobci.

Složení: >30 % vody; 15-30 %: rostlinné draselné mýdlo.

100 % složek pochází z přírodních zdrojů. 0 % ethoxylovaných složek nebo složek z umělých či živočišných zdrojů.

Aplikujte přímo na skvrny nebo stopy na límcích, manžetách nebo lemech kalhot a jiných oděvů. Nechte několik minut působit a poté vložte oděv do pračky a opláchněte velkým množstvím vody.

Na obtížné skvrny jej aplikujte pomocí kartáče. Po nanesení nenechte Biobel odstraňovač skvrn dlouho zaschnout.

Vždy se řiďte pokyny pro praní, které uvádí výrobce oděvu. U speciálních tkanin jej nejprve vyzkoušejte na těžko viditelném místě na oděvu.

Nepoužívejte více přípravku, než je nutné, a perte jej při nízké teplotě.

Důležité: změny teploty a působení světla mohou způsobit změny vzhledu přírodních výrobků, což však nebrání jejich účinnosti. Před použitím přípravek jemně protřepejte.