Eco bělící prostředek

258 Kč s DPH
Skladem
ks
Biobel

Tento přírodní zázrak, známý také jako soda na praní, je vaším nejlepším spojencem v boji proti skvrnám, nečistotám a nepříjemným pachům. Bez použití škodlivých chemikálií dodá vašemu prádlu zářivou bělost a svěžest. Vhodný pro všechny, kdo hledají ekologickou a zdraví nezávadnou alternativu k tradičním bělidlům. Jeho veganské složení zaručuje, že se jedná o produkt šetrný nejen k přírodě, ale i k vašemu zdraví. Díky jeho unikátním dezinfekčním a deodoračním vlastnostem se stane nepostradatelnou součástí vaší domácnosti. Vyzkoušejte a přesvědčte se o jeho mimořádné účinnosti. Více

Perkarbonát sodný, známý spíše jako soda na praní, je účinný přírodní odstraňovač skvrn, bělidlo, dezinfekční prostředek a deodorant na oblečení.

Zářivá bělost bez použité bělidel

Přidaní do pračky napomáhá pracímu prostředku nebo při namáčení před praním přirozeně dodává vašemu oblečení zářivější bělost, aniž byste museli používat bělidla, chlór nebo optické zjasňovače. O kterých si můžete počíst v jednom z našich článků. Je stejně účinný jako odstraňovač skvrn u silně znečištěných barevných oděvů, protože je nebělí, ale rychle změkčuje nečistoty a zvyšuje účinek vašeho pracího prostředku.

Působivá 100% přírodní, deodorační, antiseptická, dezinfekční a baktericidní účinnost (Norma UNE 1040/2006) z něj činí nepostradatelný přípravek pro řešení problému se špinavým sportovním oblečením, odstraňování zápachu z pelíšků a doplňků pro domácí mazlíčky, stejně jako pro dezinfekci oděvů a povrchů v domácnosti.

Veganské složení

Je vyroben výhradně ze složek rostlinného původu, bez ethoxylovaných nebo živočišných složek. Složky jsou 100% z přírodních zdrojů.

Odstraní zápachy všeho druhu

Působivá 100% přírodní deodorační, antiseptická, dezinfekční a baktericidní účinnost (Norma UNE 1040/2006) z něj činí nepostradatelný přípravek pro boj se špinavým sportovním oblečením, odstraňování zápachu z pelíšků a příslušenství domácích mazlíčků, stejně jako pro dezinfekci oděvů a povrchů v domácnosti.

Bez parfemace a alergenů.

Certifikace

Tento výrobek je držitelem certifikátu ECOCERT Greenlife podle standardu ECOCERT, který je k dispozici na http://detergents.ecocert.com/en/.

EcoCert certifikaceBalíme udržitelně

Při balení vašich objednávek používáme pouze recyklovatelné materiály! Snažíme se snižovat náš ekologický otisk a těší nás, že můžeme společně pracovat na udržitelnější budoucnosti. Stejně tak všechny produkty Biobel jsou baleny v obalech, které jsou 100% recyklovatelné a znovu použitelné.

Biobel je přední španělská značka ekologických mýdel, pracích prostředků a prosředků pro účinný a ekologický úklid v domácnosti s certifikátem Ecocert. Vysoce kvalitní účinné výrobky, které pečují o životní prostředí a vaše zdraví. Naše receptury spojují 100 letou tradici a inovaci díky 100% přírodním a obnovitelným složkám z rostlinných zdrojů. Celá řada je ideální pro vegany a vegetariány a doporučujeme ji také lidem s alergiemi a citlivou nebo atopickou pokožkou. Pro více informací o značce Biobel navštivte naši sekci o tomto výrobci.

Složení: >30 % perkarbonátu sodného.

100 % složek pochází z přírodních zdrojů: čistý perkarbonát sodný bez bělidel, chlóru nebo optických bělidel.

0 % ethoxylovaných složek nebo složek z umělých či živočišných zdrojů.

Dodržujte pokyny k praní uvedené výrobcem oděvu.

Jako odstraňovač skvrn nebo přípravek pro bělení před praním přidejte jednu až dvě polévkové lžíce (15-30 g) na litr horké nebo teplé vody v závislosti na tvrdosti vody. Nechte přípravek ve vodě rozpustit a poté přidejte a zcela ponořte oděvy a nechte je několik hodin namočené. V případě obtížných skvrn naneste přípravek na skvrnu pomocí kartáče. Poté oděv vyperte jako obvykle v pračce.

Chcete-li doplnit prací cyklus a/nebo jej použít jako deodorant pro velmi znečištěné oblečení nebo při praní bílého prádla, přidejte do pračky prací prostředek jako obvykle a poté přidejte dvě až tři lžíce (30-45 g) bělidla v závislosti na tvrdosti vody a vložte jej přímo do pračky spolu s oblečením. U velmi znečištěných předmětů se doporučuje používat jej pokud možno při horkých pracích cyklech.

Kovové oděvy nebo předměty nenamáčejte ani neperte. U speciálních oděvů a tkanin nebo choulostivých barev a při prvním praní předmětů nejprve vyzkoušejte přípravek na nějakém těžko viditelném místě na oděvu. Chcete-li být co nejšetrnější k životnímu prostředí, perte vždy plnou náplň, volte prací cykly s nízkou teplotou a dodržujte pokyny pro dávkování.

Jelikož se jedná o vysoce koncentrovaný přípravek, pro dezinfekci a čištění v domácnosti postačí 4 ml přípravku zředěného v litru vody k likvidaci veškerých mikroorganismů na praných plochách.