Univerzální čistič 5l

939 Kč s DPH
Skladem
ks
Biobel

Očistěte a oživte každý kout svého domova s naším univerzálním čističem domácnosti. Přírodní síla rostlinného alkoholu a osvěžující citronela jsou šetrné k planetě a vaší domácnosti, přinášejíce čistotu bez kompromisu. Více

Vysoce účinný univerzální koncentrovaný ekologický čisticí prostředek. Díky pečlivě vyrobenému a jedinečnému složení z přírodně denaturovaného rostlinného alkoholu a esenciálního oleje z citronely hloubkově čistí a provoní váš domov.

Univerzální využití

Je vhodný na všechny povrchy (podlahy, kuchyňské a koupelnové linky, toalety a obklady), díky čemuž není nutné kupovat a používat různé čisticí prostředky.

Přírodní složení

Vyrobeno ze složek rostlinného původu, ale bez ethoxylovaných složek nebo složek živočišného původu. Složky pocházejí ze 100 % z přírodních zdrojů.

Biologicky odbouratelné. Mycí voda následně vhodná pro zavlažování. Složení nevyžadující varování před nebezpečím.

Hlavní výhody

  • Nahrazuje více čisticích prostředků
  • Koncentrované složení
  • Veganský
  • Biologicky odbouratelný
  • Víceúčelové použití
  • Účinný a ekologický
  • S rostlinným alkoholem
  • Se svěží citronovou vůní

Prací prostředek Biobel s certifikátem ECOCERT podle normy ECOCERT, více informací o této normě naleznete zde.

EcoCert certifikaceBalíme udržitelně

Při balení vašich objednávek používáme pouze recyklovatelné materiály! Snažíme se snižovat náš ekologický otisk a těší nás, že můžeme společně pracovat na udržitelnější budoucnosti. Stejně tak všechny produkty Biobel jsou baleny v obalech, které jsou 100% recyklovatelné a znovu použitelné.

Biobel je přední španělská značka ekologických mýdel, pracích prostředků a prosředků pro účinný a ekologický úklid v domácnosti s certifikátem Ecocert. Vysoce kvalitní účinné výrobky, které pečují o životní prostředí a vaše zdraví. Naše receptury spojují 100 letou tradici a inovaci díky 100% přírodním a obnovitelným složkám z rostlinných zdrojů. Celá řada je ideální pro vegany a vegetariány a doporučujeme ji také lidem s alergiemi a citlivou nebo atopickou pokožkou. Pro více informací o značce Biobel navštivte naši sekci o tomto výrobci.

Parametry
Velikost 5l
Certifikát ECOCERT
Vlastnosti biologicky odbouratelný, vegan
Výrobce Biobel - více než 100 let zkušeností

>30 % vody, 5-15 % rostlinného alkoholu, <5 % rostlinných amfoterních a neiontových povrchově aktivních látek, éterický olej z citronely a kyselina citronová. Obsahuje: geraniol, citronellol, limonen, linalool a citral (složky esenciálního oleje).

Složky pocházejí ze 100 % z přírodních zdrojů. Obsahuje 0 % ethoxylovaných složek nebo složek z umělých či živočišných zdrojů.

Pokyny pro použití

1 uzávěr lahvičky odpovídá 8 ml přípravku.

Jako čisticí prostředek na podlahy: zřeďte 15 až 20 ml přípravku v kbelíku s 5 l vody a použijte jej k vytírání podlahy. Není nutné oplachování. Nepřekračujte doporučené dávkování, protože příliš mnoho pěny brání čištění a vysoušení.

Jako víceúčelový čisticí prostředek: naneste přípravek přímo na vlhký hadřík a použijte jej k otírání povrchů. Nebo jej zřeďte stejným dílem s vodou a nastříkejte na čištěný povrch. Povrch otřete a osušte.

Na choulostivých površích jej nejprve vyzkoušejte, abyste se ujistili, že je kompatibilní. Vždy dodržujte doporučené dávkování, abyste snížili dopad na životní prostředí.

Důležité: změny teploty a působení světla mohou způsobit změny vzhledu přírodních produktů, ale nebrání jejich účinnosti. Před použitím jemně protřepejte.