Prostředek na nádobí s citronovou esencí 5L

941 Kč s DPH
Skladem
ks
Biobel

Myjte nádobí s vědomím, že používáte produkt šetrný k přírodě i vaší pokožce. Jeho 100% přírodní složení účinně odstraňuje mastnotu, zatímco esenciální oleje zanechávají příjemnou vůni citronu. Více

Přírodní složení

Tento praktický prostředek na mytí nádobí je vyroben ze 100% přírodních složek, které bez námahy zbaví vaše nádobí mastnoty, zaschlých potravin a nečistot. Přípravek obsahuje rostlinný glycerin, který je obzvláště šetrný k pokožce, takže je vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou. Přírodní esenciální oleje navíc dodají vaší domácnosti svěží vůni citronu, která jí dodá extra nádech svěžesti.

Hlavní výhody

  • Účinný proti mastnotě a špíně
  • S vyživujícím glycerinem
  • Šetrný k pokožce
  • 100% přírodní složky
  • Veganský
  • Biologicky odbouratelný
  • Bez ethoxylovaných složek
  • Jemná vůně z esenciálních olejů

Certifikace

Tento výrobek je držitelem certifikátu ECOCERT Greenlife podle standardu ECOCERT, který je k dispozici na http://detergents.ecocert.com/en/.

EcoCert certifikaceBalíme udržitelně

Při balení vašich objednávek používáme pouze recyklovatelné materiály! Snažíme se snižovat náš ekologický otisk a těší nás, že můžeme společně pracovat na udržitelnější budoucnosti. Stejně tak všechny produkty Biobel jsou baleny v obalech, které jsou 100% recyklovatelné a znovu použitelné.

Biobel je přední španělská značka ekologických mýdel, pracích prostředků a prosředků pro účinný a ekologický úklid v domácnosti s certifikátem Ecocert. Vysoce kvalitní účinné výrobky, které pečují o životní prostředí a vaše zdraví. Naše receptury spojují 100 letou tradici a inovaci díky 100% přírodním a obnovitelným složkám z rostlinných zdrojů. Celá řada je ideální pro vegany a vegetariány a doporučujeme ji také lidem s alergiemi a citlivou nebo atopickou pokožkou. Pro více informací o značce Biobel navštivte naši sekci o tomto výrobci.

Parametry
Velikost 5l
Certifikát ECOCERT
Vlastnosti biologicky odbouratelný, vegan
Výrobce Biobel - více než 100 let zkušeností

>30 % vody, <5 % rostlinných amfoterních, aniontových a neiontových povrchově aktivních látek, rostlinný alkohol, rostlinný glycerin, citronová silice a kyselina citronová. Obsahuje: limonen a citral (složky esenciálního oleje).

Složky jsou ze 100 % z přírodních zdrojů. Obsahuje 0 % ethoxylovaných složek nebo složek z umělých či živočišných zdrojů.

Dávkování

Doporučené dávkování pro mytí nádobí ve dřezu 5 ml přípravku do 5L vody.

Pokyny pro použití