Eco prací gel s levandulí 5l

913 Kč s DPH
Skladem
ks
Biobel

Obklopte se uklidňující vůní levandulového pole s každým vypraným kouskem prádla. Tento ekologický prací prostředek je jako objetí přírody pro vaše oblečení, pohlcující nečistoty a zanechávající za sebou jen čistotu a svěžest. Bez chemie, bez výčitek – jen přírodní péče šetrná k vám i k Zemi. Více

Účinný ekologický tekutý prací prostředek s vůní levandulového esenciálního oleje. Ideální pro praní všech druhů prádla v pračce. Dodá vašemu prádlu příjemnou a dlouhotrvající přírodní vůni. Navíc je účinný při nízkých teplotách.

Náš tekutý prací prostředek obohacený o přírodní mýdlo změkčuje a pečuje o vaše oděvy, díky čemuž déle vydrží.

Přírodní složení 

Je vyroben výhradně ze 100% přírodních rostlinných složek, bez jakýchkoli ethoxylovaných složek nebo složek živočišného původu.

Jedná se o výrobek 2 v 1, který nepotřebuje změkčovadlo a zanechává vaše oděvy měkké, oživené a přirozeně provoněné.

Biologicky odbouratelný. Prací voda vhodná pro použití na zavlažování. Složení nevyžadující varování před nebezpečím.

Prací prostředek Biobel s certifikátem ECOCERT podle normy ECOCERT, více informací o této normě naleznete zde.

EcoCert certifikaceBalíme udržitelně

Při balení vašich objednávek používáme pouze recyklovatelné materiály! Snažíme se snižovat náš ekologický otisk a těší nás, že můžeme společně pracovat na udržitelnější budoucnosti. Stejně tak všechny produkty Biobel jsou baleny v obalech, které jsou 100% recyklovatelné a znovu použitelné.

Biobel je přední španělská značka ekologických mýdel, pracích prostředků a prosředků pro účinný a ekologický úklid v domácnosti s certifikátem Ecocert. Vysoce kvalitní účinné výrobky, které pečují o životní prostředí a vaše zdraví. Naše receptury spojují 100 letou tradici a inovaci díky 100% přírodním a obnovitelným složkám z rostlinných zdrojů. Celá řada je ideální pro vegany a vegetariány a doporučujeme ji také lidem s alergiemi a citlivou nebo atopickou pokožkou. Pro více informací o značce Biobel navštivte naši sekci o tomto výrobci.

Složení: >30 % vody; 5-15 % mýdla na rostlinné bázi; <5 % neiontových a amfoterních povrchově aktivních látek na rostlinné bázi, rostlinný alkohol, uhličitanové soli a levandulový esenciální olej.

Obsahuje: Linalool (složka esenciálního oleje).

100 % složek pochází z přírodních zdrojů. Obsahuje 0 % ethoxylovaných složek nebo složek z umělých či živočišných zdrojů.

  • Účinný i při nízkých pracích teplotách pod 30 °C.

  • Pokyny pro dávkování jsou založeny na 4,5 kg prádla:

Tvrdost vody Lehce znečištěné Středně znečištěné Hodně znečištěné
Měká 50 ml 60 ml 80 ml
Střední 65 ml 70 ml 90 ml
Tvrdá 80 ml 90 ml 100 ml