Přírodní mýdlo se šípkem 100g

104 Kč s DPH
Skladem
ks
Essabó

Obohaťte svou koupelnovou rutinu o luxus s Přírodním Mýdlem se Šípkem, mistrovským dílem přírodní péče. Toto veganské mýdlo, vytvořené z čistě přírodních složek, nabízí bohatou krémovou pěnu, která dokonale čistí ruce, obličej i tělo. Jeho unikátní složení s kokosovým olejem a šípkem – silným dermatologickým regenerátorem – intenzivně pečuje o vaši pokožku, zvyšuje její pružnost a pomáhá v boji s problematickou pletí. Vyráběné tradičním procesem zmýdelňování za studena, toto mýdlo je nejen ideální volbou pro vaši koupelnu, ale také prokazuje váš závazek k udržitelnému a zdravému životnímu stylu. Více

Ideálni volba do vaší koupelny

Přírodní mýdlo se šípkem je veganské mýdlo se 100% přírodními složkami. Jeho bohatá krémová pěna hloubkově čistí ruce, obličej i tělo, a proto je toto mýdlo ideální do vaší koupelny.

Prémiová péče o pokožku

Vyrábí se tradičním procesem zmýdelňování za studena s kokosovým olejem jako základním olejem; tento rostlinný olej má jedny z nejpříznivějších vlastností pro péči o pokožku.

Šípek

Šípek je silný dermatologický regenerátor. Napomáhá hojení tím, že zvyšuje pružnost a strukturu pokožky.

Idální pro problematickou pleť

Certifikace

Certifikováno společností Natrue. Jedná se o certifikát přírodní kosmetiky NATRUE. Tato certifikace kontroluje celý výrobní proces od kvality, sledovatelnosti a původu surovin až po konečný kosmetický výrobek, včetně výroby, zařízení a dokumentace. Pro více informací navštivte sekci certifikáty, nebo stránky společnosti www.natrue.org

Výsledný kosmetický produkt ani jeho ingredience nebyly testovány na zvířatech

Natrue certifikaceBalíme udržitelně

Při balení vašich objednávek používáme pouze recyklovatelné materiály! Snažíme se snižovat náš ekologický otisk a těší nás, že můžeme společně pracovat na udržitelnější budoucnosti. Stejně tak všechny produkty Essabó jsou baleny v obalech, které jsou 100% recyklovatelné a znovu použitelné.

Pro více informací o ruční výrobě mýdel a o značce Essabó navštivte naši sekci o tomto výrobci.

Parametry
Certifikát Natrue
Vlastnosti vegan
Výrobce Essabó - více než 100 let zkušeností

Složení: kokoát sodný, voda, glycerin, olej z levandule lékařské (lavandula hybrida), olej ze semen růže mozaiky**, tokoferol, CI77491, CI77499, kyselina citronová, linalool*, limonen*, geraniol*.

*Přírodní složky získané z esenciálních olejů.

**Složky pocházející z ekologického zemědělství.

Tuhé mýdla Essabó jsou nejpřirozenějším produktem pro čistotu a hygienu těla. Vytváří spoustu krémové pěny, která čistí, vyživuje a pečuje o zdraví vaší pokožky. Nezpůsobuje podráždění, přecitlivělost ani svědění při přímém kontaktu se syntetickými složkami, které se obvykle nacházejí v gelech a šamponech.

Navlhčete kostku mýdla a použijte ji přímo na pokožku nebo na houbičku. Vmasírujte jeho pěnu na tělo a poté dobře opláchněte vodou.