Korkové pouzdro

271 Kč s DPH
Skladem
ks
Essabó

Chcete vědět, jak nejlépe skladovat mýdlo? Jaký je nejjednodušší způsob, jak mít mýdlo s sebou na cestách? Je to jednoduché, použijte naše korkové pouzdro na mýdlo Essabó. Více

Skladování mýdla

Chcete vědět, jak nejlépe skladovat mýdlo? Jaký je nejjednodušší způsob, jak mít mýdlo s sebou na cestách? Je to jednoduché, použijte naše korkové pouzdro na mýdlo Essabó.

100% přírodní korek

Je vyrobena ze 100% španělského korku a je ideální pro skladování i péči o tuhý šampon ve sprše nebo v koupelně. Skvěle se hodí také jako přenosné pouzdro na mýdlo při cestování.

Ideálni volba nejen na cesty

Má ideální velikost pro přepravu všech našich výrobků: Mýdla Essabó jsou vhodná pro přepravu 120 g ekologických mýdel, 100 g přírodních mýdel a 100 g tuhých šamponů Essabó. Své tuhé kosmetické produkty si tak nyní můžete vzít s sebou, ať už jdete kamkoli: do posilovny, na kempování, na túru, na cesty... Nenechávejte je tam.

Korek je obnovitelný zdroj

Korek je kůra korkového dubu, stromu, který roste především v západním Středomoří.

Jak stromy rostou, jejich kmeny se rozšiřují a duté buňky odumřelého dřeva se hromadí a tvoří kůru, která se sklízí jako korek.

Při sklizni korku není nutné strom kácet. Korek se získává nebo sklízí každých 9-10 let. To umožňuje stromu regenerovat kůru po dobu jeho života, tedy přibližně 170 let.

Díky tomu je korek přírodním obnovitelným a mimořádně udržitelným zdrojem.

Pouzdro na mýdlo Essabó je vyrobeno ze 100% španělského korku. Je to přírodní, voděodolný, lehký a biologicky odbouratelný materiál.

Je vysoce voděodolný a rychle absorbuje vlhkost z mýdla, aby bylo zachováno v perfektním stavu.

Je také ideálním společníkem na cesty. Jelikož je kompaktní a ultralehký.

V neposlední řadě má ideální velikost pro přepravu všech našich mýdel a šamponů Essabó. 80 x 80 x 30 mm.