Přírodní mýdlo s Měsíčkem Lékařským 100g

104 Kč s DPH
Skladem
ks
Essabó

Objevte sílu přírodních složek s naším přírodním mýdlem s Měsíčkem Lékařským, navrženým pro každodenní harmonii a péči ve vaší koupelně. Toto veganské mýdlo s 100% přírodními složkami a bohatou krémovou pěnou šetrně čistí vaše ruce, obličej i tělo, přičemž zanechává pokožku nejen dokonale čistou, ale i hluboce hydratovanou a vyživenou. Díky tradičnímu procesu zmýdelňování za studena s kokosovým olejem tento produkt nabízí to nejlepší pro péči o vaši pokožku. Měsíček lékařský, známý pro své protizánětlivé, zklidňující a zvláčňující vlastnosti, je ideální pro podrážděnou a citlivou pokožku, podporuje její hojení a obnovu. Dopřejte si každý den pocit čistoty, pohody a regenerace. Více

Ideálni volba do vaší koupelny

Přírodní mýdlo s Měsíčkem Lékařským je veganské mýdlo se 100% přírodními složkami. Jeho bohatá krémová pěna hloubkově čistí ruce, obličej i tělo, a proto je toto mýdlo ideální do vaší koupelny.

Prémiová péče o pokožku

Vyrábí se tradičním procesem zmýdelňování za studena s kokosovým olejem jako základním olejem; tento rostlinný olej má jedny z nejpříznivějších vlastností pro péči o pokožku.

Měsíček Lékařský

Měsíček lékařský je silný protizánětlivý, zvláčňující a zklidňující prostředek. Podporuje hojení a zklidňuje podrážděnou pokožku.

Doporučuje se pro podrážděnou pokožku.

Certifikace

Certifikováno společností Natrue. Jedná se o certifikát přírodní kosmetiky NATRUE. Tato certifikace kontroluje celý výrobní proces od kvality, sledovatelnosti a původu surovin až po konečný kosmetický výrobek, včetně výroby, zařízení a dokumentace. Pro více informací navštivte sekci certifikáty, nebo stránky společnosti www.natrue.org

Výsledný kosmetický produkt ani jeho ingredience nebyly testovány na zvířatech

Natrue certifikaceBalíme udržitelně

Při balení vašich objednávek používáme pouze recyklovatelné materiály! Snažíme se snižovat náš ekologický otisk a těší nás, že můžeme společně pracovat na udržitelnější budoucnosti. Stejně tak všechny produkty Essabó jsou baleny v obalech, které jsou 100% recyklovatelné a znovu použitelné.

Pro více informací o ruční výrobě mýdel a o značce Essabó navštivte naši sekci o tomto výrobci.

Parametry
Certifikát Natrue
Vlastnosti vegan
Výrobce Essabó - více než 100 let zkušeností

Složení: kokoát sodný, voda, glycerin, olej z kůry citrusu limon, extrakt z květů měsíčku lékařského, olej z levandule lékařské, květ měsíčku lékařského, tokoferol, kyselina citronová, limonen*, linalool, citral*.

*Přírodní složky získané z esenciálních olejů.

**Složky pocházející z ekologického zemědělství.

Tuhé mýdla Essabó jsou nejpřirozenějším produktem pro čistotu a hygienu těla. Vytváří spoustu krémové pěny, která čistí, vyživuje a pečuje o zdraví vaší pokožky. Nezpůsobuje podráždění, přecitlivělost ani svědění při přímém kontaktu se syntetickými složkami, které se obvykle nacházejí v gelech a šamponech.

Navlhčete kostku mýdla a použijte ji přímo na pokožku nebo na houbičku. Vmasírujte jeho pěnu na tělo a poté dobře opláchněte vodou.