Eco čistič skel

171 Kč s DPH
Skladem
ks
Biobel

Představujeme vám náš průkopnický Ekologický čistič skel od Biobel, který přináší svěžest a zářivou čistotu do vašeho domova bez jediného kompromisu. Tento všestranný čistící prostředek je vytvořen s láskou a pečlivostí z denaturovaného rostlinného lihu a přináší nevídanou schopnost čistit, odmašťovat a leštit nejen okna a zrcadla, ale i širokou škálu dalších povrchů. Jeho použití je bezhraničné – od smaltovaných povrchů po interiéry automobilů. Více

Universální použití

Jedná se o ekologický přípravek založený výhradně na přírodním denaturovaném rostlinném lihu, který čistí, odmašťuje a leští okna, zrcadla a všechny typy povrchů bez zanechání stop.

Lze jej použít i jako čistič všech typů omyvatelných, voděodolných, smaltovaných nebo porcelánových povrchů a také interiérů automobilů.

Veganské složení

Vyrobeno ze složek na rostlinné bázi, ale bez ethoxylovaných složek nebo složek živočišného původu. Složky pocházejí ze 100 % z přírodních zdrojů.

Bez parfemace a alergenů. Složení nevyžadující varování před nebezpečím.

Certifikace

Tento výrobek je držitelem certifikátu ECOCERT Greenlife podle standardu ECOCERT, který je k dispozici na http://detergents.ecocert.com/en/.

EcoCert certifikaceBalíme udržitelně

Při balení vašich objednávek používáme pouze recyklovatelné materiály! Snažíme se snižovat náš ekologický otisk a těší nás, že můžeme společně pracovat na udržitelnější budoucnosti. Stejně tak všechny produkty Biobel jsou baleny v obalech, které jsou 100% recyklovatelné a znovu použitelné.

Biobel je přední španělská značka ekologických mýdel, pracích prostředků a prosředků pro účinný a ekologický úklid v domácnosti s certifikátem Ecocert. Vysoce kvalitní účinné výrobky, které pečují o životní prostředí a vaše zdraví. Naše receptury spojují 100 letou tradici a inovaci díky 100% přírodním a obnovitelným složkám z rostlinných zdrojů. Celá řada je ideální pro vegany a vegetariány a doporučujeme ji také lidem s alergiemi a citlivou nebo atopickou pokožkou. Pro více informací o značce Biobel navštivte naši sekci o tomto výrobci.

Složení: >30 % vody, 5-15 % rostlinného alkoholu, <5 % rostlinných amfoterních a neiontových povrchově aktivních látek a kyseliny citronové.

100 % složek pochází z přírodních zdrojů. Obsahuje 0 % ethoxylovaných složek nebo složek z umělých či živočišných zdrojů.

Nastříkejte na čištěný povrch a otřete čistým suchým hadříkem.

Při použití na lakované nebo lazurní povrchy jej nastříkejte na vlhký hadřík.