Serum-Royal® - Sérum proti stárnutí

1 522 Kč s DPH
Skladem
ks
SCHLOSSWALD-BIENENGUT

Sérum Royal® od Schloßwald-Bienengut® je vaším tajným spojencem v boji proti stárnutí. Toto vysoce aktivní sérum obsahuje pravý včelí jed a exkluzivní komplex pěti účinných látek, které znatelně zlepšují pružnost a pevnost pleti. Skvělé kombinace výtažků z mikrořas, květin a čerstvých rostlinných buněk stimulují tvorbu kolagenu a posilují antioxidantní ochranu. Díky fermentovanému extraktu z divokého medu černé švýcarské včely alpské je také kožní bariéra posílena a mikroflóra regenerována. Sérum je ideální pro denní i noční použití a rychle se vstřebává, přičemž dlouhodobě obnovuje mladistvý vzhled vaší pleti. Více

Vysoce aktivní sérum proti stárnutí se skutečným včelím jedem a komplexem 5 účinných látek ze Schloßwald-Bienengut®.

Přirozeně pružná pleť

Pravý přírodní včelí jed osvěží rysy vašeho obličeje znatelným "okamžitým účinkem". Výtažky z mikrořas a květin reaktivují pružnost pleti a zvyšují její pevnost. Skutečné čerstvé rostlinné buňky zároveň podporují tvorbu kolagenu a mají antioxidační a ochranný účinek. Fermentovaný extrakt z divokého medu černé švýcarské včely alpské regeneruje mikroflóru pleti po čištění, posiluje kožní bariéru a může mít také zklidňující účinek.

Sérum Royal® je hloubkové pleťové sérum pro každodenní použití. Jemným vklepáním do namáhaných oblastí očí a čela se rychle vstřebává do vrstev pokožky a působí do hloubky. Nejenže zvyšuje elasticitu pleti, ale při pravidelném používání také trvale obnovuje její strukturu a umožňuje i unaveným oblastem pleti znovu zazářit mladistvým vzhledem.

Tento exkluzivní přírodní kosmetický přípravek je vhodný pro naprosto všechny typy pleti před použitím denní nebo noční péče.

Zpomalte porces stárnutí

Na jedné straně existují vlivy prostředí a určitý životní styl, které způsobují, že vypadáte starší. Na druhé straně je to také lidská genetika.

Tělo časem přestane produkovat dostatek látek potřebných pro průběžnou obnovu kožních buněk. Tím se zpomaluje regenerace a dělení buněk a proces (optického) stárnutí je v plném proudu.

Proces stárnutí se samozřejmě nikdy nepodaří zastavit na úplně. Můžete jej však zpomalit pomocí nejcennějších účinných látek z přírody a dodat pleti novou vitalitu.

Společnost Schloßwald-Bienengut ® se zaměřujem na osvědčené produkty z včelího plodu. V naší řadě přírodní kosmetiky používáme zejména mateří kašičku, energeticky bohatou a účinnou potravinovou šťávu pro včelí královnu.

Žádná včela nepřijde k újmě

K získání pravého včelího jedu nemusí zemřít ani jedna včela! Na rozdíl od boje se savci, při kterém se žihadlo zasekne do pokožky nepřítele a včela v důsledku toho zemře, zůstane při bodnutí do skleněné desky nezraněna.

Záruka kvality

Všechny exkluzivní včelí kosmetické produkty Schloßwald-Bienengut ® jsou samozřejmě bez chemických a syntetických přísad. Neobsahují žádné minerální oleje, parabeny, silikony ani geneticky modifikované suroviny.

Naše výrobky jsou neustále kontrolovány, dermatologicky a klinicky testovány a jsou 100% vyráběny v Německu podle speciálně vyvinutých receptur.

Při výběru používaných ingrediencí je pro nás důležité, abychom dostáli nejvyšším standardům kvality, které jsme si sami stanovili. Včelí produkty jsou sbírány pouze šetrně a ve zvládnutelném množství, zejména pro jejich prospěch.

Každý z našich exkluzivních výrobků splňuje kritéria pro nejkvalitnější přírodní kosmetiku a zároveň obsahuje maximální podíl účinných látek ze včelího plodu.

Certifikace

Exkluzivní včelí kosmetické produkty z vašeho Schloßwald-Bienengut ® jsou nejen "zušlechtěné přírodou", ale také certifikované nejvyššími autoritami. Všechny naše kosmetické výrobky jsou nejen klinicky testovány, ale nesou také nezávislou pečeť Derma-Consult za shodu s derma testovacími studiemi nezávislých testovaných subjektů. Mezinárodní značka ICADA, udělovaná nezávislým orgánem, oceňuje výrobky s přírodní kosmetickou čistotou.

    Balíme udržitelně

Při balení vašich objednávek používáme pouze recyklovatelné materiály! Snažíme se snižovat náš ekologický otisk a těší nás, že můžeme společně pracovat na udržitelnější budoucnosti. Stejně tak všechny produkty Biobel jsou baleny v obalech, které jsou 100% recyklovatelné a znovu použitelné.

Ve společnosti Schloßwald-Bienengut znají včely, jejich produkty, výrobu a další zpracování již po pět generací! Tato exkluxivní firma vznikla před 180 lety ve Starém Městě na Moravě, na úpatí Jeseníků v tehdejším Království Čech a Moravy. Jejich filozofií je: Každý produkt vyvíjíme, vyrábíme a produkujeme POUZE v takové kvalitě, jakou bychom sami chtěli denně používat! Proto se u našich výrobků setkáte s úplně jinou úrovní kvality, než jakou stále častěji najdete u takzvaných "včelích produktů" v masovém prodeji. Přejete se dozvědět se více o této společnosti? Sepsali jsme pro vás vše od počátků po současnost.

Nejdůležitější složky: extrakt z paracress, včelí vosk, extrakt z purpurové červené řasy, přírodní včelí jed, fermentovaný extrakt z divokého medu černé švýcarské včely alpské, čerstvé rostlinné buňky, konzervované výtažky z květů pivoňky a hyacintu.

Složení: Voda, glycerin, polyglyceryl-6 distearát, isoamyl laurát, skvalan, alkohol, mikrokrystalická celulóza, glycerylstearát, fenethylalkohol, extrakt z fermentu Zymomonas, jojobové estery, xanthanová guma, ethanol, sodná sůl acetyl-koko-sulfát sulfátu sodného Alkohol, Polyglyceryl-3 včelí vosk, Parfém [Vůně], Limonen, Medový extrakt, Planktonový extrakt, Apium Graveolens (Celer) Kalusový extrakt, Lecitin, Kyselina mléčná, Apitoxin, Citronellol, Geraniol, Citral, Linalool

Aplikace

Sérum-Royal ® by se mělo vždy nanášet na předem vyčištěnou pleť. Jemně vklepejte do požadované oblasti očí a/nebo čela a nechte 2 minuty vstřebávat. Tím je zajištěna hloubková péče.

Díky své lehké textuře se Serum-Royal ® rychle vstřebává, a proto umožňuje použít denní nebo noční krém krátce po aplikaci.

Přestože se jedná o produkt vyrobený z čistě přírodních složek, nelze v jednotlivých případech u zvláště citlivých osob vyloučit alergickou reakci (např. zarudnutí nebo svědění). Doporučujeme proto, zejména pokud je vám známa nesnášenlivost jiných přírodních produktů, sérum před použitím na obličeji vyzkoušet na malém, nenápadném místě pleti.

Po otevření dávkovače s vakuovou pumpičkou lze sérum uchovávat při pokojové teplotě dalších 12 měsíců.

Tipy:
Po vstřebání séra Serum-Royal® je nejlepší použít jeden z našich pleťových krémů, například hydratační krém Zellkur-Royal, pro dokonalou a přirozenou péči o pleť.

Mimochodem, Serum-Royal ® je vhodné také jako pleťový krém, zejména v teplých letních dnech. Stačí rozetřít několik kapek do dlaní a rozetřít po celém obličeji.