Propolisová hydratační mast

607 Kč s DPH
Skladem
ks
SCHLOSSWALD-BIENENGUT

Propolisová mast od Schloßwald-Bienengut® přináší unikátní péči pro citlivé a namáhané oblasti vaší pokožky. Tato vysoce vyživující mast je ideální pro léčbu podráždění kůže, drobných bolestí, a je obzvláště účinná na extrémně suché nebo popraskané oblasti. Díky svému čistému složení, včetně mandlového oleje, lanolinu, včelího vosku, propolisu a karotkového oleje, poskytuje maximální snášenlivost a vytváří ochranný film na pokožce. Bez parfemace a konzervačních látek, vhodná pro všechny typy pleti, propolisová mast je must-have pro každého, kdo potřebuje specifickou a šetrnou péči. Více

Citlivá a vyživující mast s nejčistším propolisem ze Schloßwald-Bienengut® .

Propolisová mast

Vhodná zejména na citlivé a namáhané oblasti pokožky, stejně jako na podráždění kůže a drobné bolesti. Díky čistému složení z mandlového oleje, lanolinu, včelího vosku, propolisu a karotkového oleje nabízí nejvyšší možnou snášenlivost. Tato mast je samozřejmě bez parfemace a konzervačních látek a je vhodná pro všechny typy pleti.

Tento přírodní kosmetický přípravek zaujme svou velmi bohatou texturou: mast se pomalu vstřebává do pokožky a po částečném nanesení vytvoří nádherný ochranný film. Není proto určena k péči o obličej, ale spíše jako vysoce mastná univerzální mast na všechny oblasti těla, které vyžadují specifickou péči. Postižené, extrémně suché nebo dokonce popraskané oblasti pokožky těží zejména z pozitivních vlastností přírodního propolisu: ochrany a péče.

Síla díky kvalitě

Náš organismus nemůže uniknout různým vlivům prostředí v každodenním životě. To nedokáže ani včelstvo. Proto včely používají speciální tmelovou pryskyřici zvanou propolis, která udržuje včelstvo zdravé.

Tato legendární látka, složená z pryskyřic, balzámů, vosků, éterických olejů, flavonoidů a mnoha dalších účinných složek z přírody, zaručuje hygienickou čistotu celého včelstva. Propolis má prokazatelný účinek inhibující zárodky nejen na nejrůznější bakterie, ale také na viry a plísně. Jako odměna za jejich namáhavou a časově náročnou práci při sběru propolisu poskytuje včelám trvalé zdraví již přibližně 100 milionů let.

I vy můžete využít vzácnou, dávno zapomenutou přírodní látku z přírody k podpoře své pohody.

Dbejte však na co nejlepší kvalitu, protože bohužel existují i podřadné masově vyráběné produkty, které jsou téměř neúčinné.

Záruka kvality

Všechny exkluzivní včelí kosmetické produkty Schloßwald-Bienengut ® jsou samozřejmě bez chemických a syntetických přísad. Neobsahují žádné minerální oleje, parabeny, silikony ani geneticky modifikované suroviny.

Naše výrobky jsou neustále kontrolovány, dermatologicky a klinicky testovány a jsou 100% vyráběny v Německu podle speciálně vyvinutých receptur.

Při výběru používaných ingrediencí je pro nás důležité, abychom dostáli nejvyšším standardům kvality, které jsme si sami stanovili. Včelí produkty jsou sbírány pouze šetrně a ve zvládnutelném množství, zejména pro jejich prospěch.

Každý z našich exkluzivních výrobků splňuje kritéria pro nejkvalitnější přírodní kosmetiku a zároveň obsahuje maximální podíl účinných látek ze včelího plodu.

Certifikace

Exkluzivní včelí kosmetické produkty z vašeho Schloßwald-Bienengut ® jsou nejen "zušlechtěné přírodou", ale také certifikované nejvyššími autoritami. Všechny naše kosmetické výrobky jsou nejen klinicky testovány, ale nesou také nezávislou pečeť Derma-Consult za shodu s derma testovacími studiemi nezávislých testovaných subjektů. Mezinárodní značka ICADA, udělovaná nezávislým orgánem, oceňuje výrobky s přírodní kosmetickou čistotou.

    Balíme udržitelně

Při balení vašich objednávek používáme pouze recyklovatelné materiály! Snažíme se snižovat náš ekologický otisk a těší nás, že můžeme společně pracovat na udržitelnější budoucnosti. Stejně tak všechny produkty Biobel jsou baleny v obalech, které jsou 100% recyklovatelné a znovu použitelné.

Ve společnosti Schloßwald-Bienengut znají včely, jejich produkty, výrobu a další zpracování již po pět generací! Tato exkluxivní firma vznikla před 180 lety ve Starém Městě na Moravě, na úpatí Jeseníků v tehdejším Království Čech a Moravy. Jejich filozofií je: Každý produkt vyvíjíme, vyrábíme a produkujeme POUZE v takové kvalitě, jakou bychom sami chtěli denně používat! Proto se u našich výrobků setkáte s úplně jinou úrovní kvality, než jakou stále častěji najdete u takzvaných "včelích produktů" v masovém prodeji. Přejete se dozvědět se více o této společnosti? Sepsali jsme pro vás vše od počátků po současnost.

Složení: Prunus Amygdalus Dulcis (sladký mandlový) olej, lanolinový alkohol, Cera Alba [včelí vosk], alkohol, glycin sojový (sójový) olej, propolisový extrakt, Daucus Carota Sativa (mrkvový) extrakt z kořene, tokoferol, beta-karoten, CI40800 CI

Aplikace

Propolisová mast by se měla vždy částečně nanést na předem očištěnou bolavou oblast kůže. Vzhledem k tomu, že přírodní produkt propolis může barvit, je třeba se vyhnout kontaktu se světlými textiliemi.

Přestože se jedná o produkt vyrobený z čistě přírodních složek, nelze v jednotlivých případech u zvláště citlivých osob vyloučit alergickou reakci (např. zarudnutí nebo svědění). Proto doporučujeme, zejména pokud je vám známa nesnášenlivost jiných přírodních produktů, abyste mast nejprve vyzkoušeli na malé, nenápadné ploše pokožky, než ji začnete intenzivně používat na obličeji. Po otevření dávkovače s vakuovou pumpičkou vydrží mast při pokojové teplotě 12 měsíců.

Tipy:
Propolisová mast je účinná pro ošetření dětských bolístek, proto je vhodné mít propolisovou mast vždy u sebe jako rychlého pomocníka .

Propolisová mast se s úspěchem používá při péči o nohy. V praxi se propolisová mast osvědčila i při ošetřování ran u zvířat.