API-REGENT® - Mast se včelím jedem

1 064 Kč s DPH
Skladem
ks
SCHLOSSWALD-BIENENGUT

API-REGENT® od Schloßwald-Bienengut® je revoluční mast s přírodním včelím jedem, která definuje novou éru v péči o pokožku. Unikátní kombinace tradičních bylinných olejů a vysoce čistého včelího jedu s 60-70 % obsahem melittinu zajišťuje, že tento produkt je nejen efektivní, ale i bezpečný pro vaši pokožku. Na rozdíl od běžných produktů, API-REGENT® nepůsobí žádný nepříjemný horký či chladivý efekt, což odráží jeho čistě přírodní složení bez parabenů, minerálních olejů a syntetických přísad. Tato patentovaná mast je dermatologicky testována a 100% vyrobená v Německu, což garantuje nejvyšší kvalitu a spolehlivost. Více

API-REGENT ® je jedinečná mast s včelím jedem od společnosti Schloßwald-Bienengut ® , jediného německého výrobce s českými kořeny celosvětově certifikovaných kosmetických přípravků se skutečným včelím jedem.

Jistota kvality

Díky precizně vyladěnému složení tradičních bylinných olejů a skutečného přírodního včelího jedu je API-REGENT® tak výjimečný. Všechny oleje jsou čistě přírodní a šetrně zpracované. Použitý včelí jed, který je vždy nejvyšší kvality, splňuje nejvyšší laboratorní standardy s obsahem melittinu 60-70 %.

API-REGENT® se rovněž vyhýbá přísadám dráždícím pokožku a vytvářejícím teplo, které mají pouze naznačit údajný pozitivní účinek. Kvalitní mast z včelího jedu nevyvolává na pokožce nepříjemný "horký pocit" ani "chladivý efekt".

API-REGENT ® - patentovaný originál - je:

  • nejkvalitnější přírodní kosmetika
  • bez minerálních olejů
  • bez parabenů
  • bez syntetických přísad
  • dermatologicky a klinicky testováno
  • 100% vyrobeno v Německu

Žádná včela nepřijde k újmě

K získání pravého včelího jedu nemusí zemřít ani jedna včela! Na rozdíl od boje se savci, při kterém se žihadlo zasekne do pokožky nepřítele a včela v důsledku toho zemře, zůstane při bodnutí do skleněné desky nezraněna.

Záruka kvality

Všechny exkluzivní včelí kosmetické produkty Schloßwald-Bienengut ® jsou samozřejmě bez chemických a syntetických přísad. Neobsahují žádné minerální oleje, parabeny, silikony ani geneticky modifikované suroviny.

Naše výrobky jsou neustále kontrolovány, dermatologicky a klinicky testovány a jsou 100% vyráběny v Německu podle speciálně vyvinutých receptur.

Při výběru používaných ingrediencí je pro nás důležité, abychom dostáli nejvyšším standardům kvality, které jsme si sami stanovili. Včelí produkty jsou sbírány pouze šetrně a ve zvládnutelném množství, zejména pro jejich prospěch.

Každý z našich exkluzivních výrobků splňuje kritéria pro nejkvalitnější přírodní kosmetiku a zároveň obsahuje maximální podíl účinných látek ze včelího plodu.

Certifikace

Exkluzivní včelí kosmetické produkty z vašeho Schloßwald-Bienengut ® jsou nejen "zušlechtěné přírodou", ale také certifikované nejvyššími autoritami. Všechny naše kosmetické výrobky jsou nejen klinicky testovány, ale nesou také nezávislou pečeť Derma-Consult za shodu s derma testovacími studiemi nezávislých testovaných subjektů. Mezinárodní značka ICADA, udělovaná nezávislým orgánem, oceňuje výrobky s přírodní kosmetickou čistotou.

    Balíme udržitelně

Při balení vašich objednávek používáme pouze recyklovatelné materiály! Snažíme se snižovat náš ekologický otisk a těší nás, že můžeme společně pracovat na udržitelnější budoucnosti. Stejně tak všechny produkty Biobel jsou baleny v obalech, které jsou 100% recyklovatelné a znovu použitelné.

Ve společnosti Schloßwald-Bienengut znají včely, jejich produkty, výrobu a další zpracování již po pět generací! Tato exkluxivní firma vznikla před 180 lety ve Starém Městě na Moravě, na úpatí Jeseníků v tehdejším Království Čech a Moravy. Jejich filozofií je: Každý produkt vyvíjíme, vyrábíme a produkujeme POUZE v takové kvalitě, jakou bychom sami chtěli denně používat! Proto se u našich výrobků setkáte s úplně jinou úrovní kvality, než jakou stále častěji najdete u takzvaných "včelích produktů" v masovém prodeji. Přejete se dozvědět se více o této společnosti? Sepsali jsme pro vás vše od počátků po současnost.

Nejdůležitější součásti: mandlový olej, lanolin, včelí vosk, esenciální oleje (z jalovce, máty peprné, rozmarýnu, cesmíny, tymiánu, borovice lesní, mentolu, eukalyptu, kafru, hřebíčku) a pravý přírodní včelí jed.

Složení: Lanolin, Prunus Amygdalus Dulcis (sladký mandlový) olej, Olus (rostlinný) olej, Aqua [voda], Juniperus Communis ovocný olej, Cera Alba [včelí vosk],olej z listů Rosmarinus Officinalis (Rozmarýn),olej z listů Melaleuca Leucadendron, Polyinglycerol Olej Mentha Piperita (Máta peprná), Olej z Thymus Vulgaris, Kafr, Síran hořečnatý, Mentol, Tokoferylacetát, Limonen, Olej z listů Eucalyptus Globulus, Olej z listů Eugenia Caryophyllus (Hřebíček), Hydrogenovaný ricinový olej, Pinus Sylvestris, List Al Eugenko Linalool, kyselina mléčná, benzoát sodný, sorbát draselný, geraniol, apitoxin

Aplikace

Aplikujte API-REGENT ® zevně na požadovaná místa a jemně vmasírujte do pokožky. Díky bohaté struktuře éterických olejů se mast pomalu vstřebává a dlouhodobě rozvíjí své schopnosti. Přípravek by neměl přijít do styku s očima a sliznicema!

Přestože se jedná o produkt vyrobený z čistě přírodních složek, nelze v jednotlivých případech u zvláště citlivých osob vyloučit alergickou reakci (např. zarudnutí nebo svědění).
Doporučujeme proto mast před rozsáhlou aplikací vyzkoušet na malé, nenápadné ploše pokožky.

Informace pro alergiky: Pokud již máte známou nesnášenlivost na některou ze složek, neměl by být tento výrobek používán.

Po otevření tuby lze mast uchovávat při pokojové teplotě dalších 12 měsíců.