Eko bylinný šampon na vlasy v prášku - čistící

193 Kč s DPH
Skladem
ks

Vychutnejte si klidnou mysl s vědomím, že náš šampon na vlasy neobsahuje škodlivé chemické látky. Rozlučte se se suchostí, krepatěním a matností a přivítejte živé, vyživené vlasy, které vyzařují zdraví a krásu. Více

Výrobce: Cultivator's

Šampon plný přírodních bylin

Organický bylinný šampon na vlasy Cultivator's "Purifying" obsahuje všechny důležité prvky potřebné k čištění, výživě a posílení vlasů. Tento přípravek na rostlinné bázi vlasy myje, čistí, zjemňuje a revitalizuje. Dobroty z mýdlového ořechu, amly a dřevěného uhlí z amly nejen chrání vlasy a pokožku hlavy, ale také pomáhají obnovit přirozený lesk a třpyt vlasů. Naše šampony jsou plné přírodních bylin, které revitalizují vlasy a pokožku hlavy.

Přírodní detoxikace vlasové pokožky

Náš čisticí šampon na vlasy je navržen tak, aby hloubkově čistil a detoxikoval vlasovou pokožku a vlasy, odstraňoval nečistoty a přebytečnou mastnotu a poskytoval pokožce hlavy přirozený detoxikační a omlazující účinek. Díky svému účinnému složení také snižuje záněty vlasové pokožky a zlepšuje její celkové zdraví.

Zlepšení lesku a textury vlasů

Pravidelné používání čisticího šamponu na vlasy může vést ke zlepšení textury vlasů, protože působí na opravu a posílení poškozených pramenů. Odstraněním znečišťujících látek a zbytků šampon zvyšuje přirozený lesk a zářivost vlasů a zanechává je zdravé a lesklé.

Kvalita prémiových složek

Vyzkoušejte sílu našich prémiových ingrediencí, které společně odstraňují drsné dopady chemických produktů, jako jsou parabeny, nečistoty a nadměrné záněty vlasové pokožky. Dobrota organických bylin také pomáhá kontrolovat lupy & poskytuje přirozený detoxikační účinek.

Cultivator's

Cultivator's spojuje ajurvédu a luxus v přírodní kosmetice, a zároveň jsou jejich produkty pro všechny cenově dostupné. Specializují se na přírodní bylinné přípravky na vlasy. Základem této značky je čistota, udržitelnost a cenová dostupnost. K provozování farem využívají vlastní solární energii. Mají účinný systém nakládání s organickým odpadem, který udržuje nízkou uhlíkovou stopu. 

Certifikace ecocertVegan  Balíme udržitelně

Při balení vašich objednávek používáme pouze recyklovatelné materiály! Snažíme se snižovat náš ekologický otisk a těší nás, že můžeme společně pracovat na udržitelnější budoucnosti. Stejně tak všechny produkty Biobel jsou baleny v obalech, které jsou 100% recyklovatelné a znovu použitelné.

Složení: Sapindus mukorossi fruit powder, Ziziphus Jujuba leaf Powder, Phyllanthus emblica (Amla)Fruit Powder, Acacia Concinna fruit Powder

Zažijte snadnou aplikaci našeho šamponu na vlasy. Jednoduše naneste pastu na čisté vlasy podle jejich délky, nechte ji působit 2-3 minuty a poté opláchněte vodou. Pro dosažení lepších výsledků používejte s maskou na vlasy Cultivator.