Eco bylinná maska na vlasy v prášku - zvětšující objem

193 Kč s DPH
Skladem
ks

Bylinná maska na vlasy je vaším ideálním řešením pro obnovu a zpevnění vlasů. Je navržena tak, aby navrátila objem, regenerovala a opravila poškozené kutikuly. Naše jedinečná směs sidru, amly a eukalyptu hloubkově hydratuje, zpevňuje a dodává vlasům pružnost. Výsledkem jsou silnější, hladké a zdravě vypadající vlasy. Dopřejte svým vlasům luxusní péči, kterou si zaslouží! Více

Výrobce: Cultivator's

Přírodní maska pro zvětšení objemu

Přírodní bylinná maska na vlasy Cultivator 'Volumizing' kombinuje dobrotu přírody a vědu s inovacemi. Zcela unikátní směs organických bylin, které přirozeně zvětšují objem a vyživují vaše vlasy.

Dopřejte svým vlasům premiovou péči

Chrání vlasy a pokožku hlavy před vysušením tím, že na vlasech a pokožce hlavy ukládá tenkou vrstvu zadržující vlhkost. Díky vysokému obsahu vitaminu C je amla skvělým zdrojem antioxidantů.

Nejkvalitnějsí ingredience

Složení těchto masek obsahuje ty nejkvalitnější přírodní ingredience, které hluboce pronikají do každého pramene a revitalizují ho od kořínků až ke konečkům.

100% přírodní řešení

Naše maska obohacená o 100% rostlinné aktivní složky, které obnovují vlhkost, napravují poškození a zlepšují ovladatelnost, ať už máte krepaté, suché nebo poškozené vlasy, nabízí intenzivní řešení.

Šetrná volba pro každodenní používání

Při pravidelném používání zažijete hedvábnější texturu, menší lámavost a zářivý lesk. Je bezpečnou a účinnou volbou pro všechny typy vlasů. Zlepšete svou rutinní péči o vlasy a dopřejte si dokonalé hýčkání. Odhalte tajemství luxusních a zdravých vlasů s naší organickou bylinnou maskou na vlasy.

Výhody naší bylinné masky

  • všechny složky pochází z organického zemědělství
  • dermatologicky testováno v Evropě
  • 100% udržitelné balení
  • certifikát Cosmos Organic
  • 100% veganské složení
  • Neobsahuje syntetické chemikálie, peroxidy, amoniak, PPD, parabeny ani jiné chemické látky.
    geneticky modifikované složky.

Cultivator's

Cultivator's spojuje ajurvédu a luxus v přírodní kosmetice, a zároveň jsou jejich produkty pro všechny cenově dostupné. Specializují se na přírodní bylinné přípravky na vlasy. Základem této značky je čistota, udržitelnost a cenová dostupnost. K provozování farem využívají vlastní solární energii. Mají účinný systém nakládání s organickým odpadem, který udržuje nízkou uhlíkovou stopu. 

Certifikace ecocertVegan  Balíme udržitelně

Při balení vašich objednávek používáme pouze recyklovatelné materiály! Snažíme se snižovat náš ekologický otisk a těší nás, že můžeme společně pracovat na udržitelnější budoucnosti. Stejně tak všechny produkty Biobel jsou baleny v obalech, které jsou 100% recyklovatelné a znovu použitelné.

Složení: Ziziphus Jujuba leaf Powder, Phyllanthus emblica Fruit Powder