Eco bylinná maska na vlasy v prášku - čistící

193 Kč s DPH
Skladem
ks

Vyzkoušejte naši bylinnou masku na vlasy, která Vaše vlasy dokonale vyčistí. Najdete zde pouze ty nejkvalitnější ingredience, tak zkuste naší masku a poznejte ten rozdíl! Více

Výrobce: Cultivator's

Přírodní bylinná maska na vlasy

Zcela jedinečná směs organických bylin, která přirozeně čistí a vyživuje vaše vlasy a pokožku hlavy. Její složky kasie činí vlasy jemnějšími, lesklejšími a pročištěnějšími. Dřevěné uhlí z amly se již po staletí používá k čištění těla, vlasové pokožky a vlasů.

Dokonale čisté vlasy

Působí jako magnet, který přitahuje a absorbuje nečistoty, znečištění a přebytečný olej z vlasů a pokožky hlavy. Amla je vynikajícím zdrojem antioxidantů díky bohatému obsahu vitaminu C, který dělá zázraky s pokožkou hlavy a vlasy, aby zůstaly mladé a krásné.

Nejkvalitnějsí ingredience

Složení těchto masek obsahuje ty nejkvalitnější přírodní ingredience, které hluboce pronikají do každého pramene a revitalizují ho od kořínků až ke konečkům.

100% přírodní řešení

Naše maska obohacená o 100% rostlinné aktivní složky, které obnovují vlhkost, napravují poškození a zlepšují ovladatelnost, ať už máte krepaté, suché nebo poškozené vlasy, nabízí intenzivní řešení.

Šetrná volba pro každodenní používání

Při pravidelném používání zažijete hedvábnější texturu, menší lámavost a zářivý lesk. Je bezpečnou a účinnou volbou pro všechny typy vlasů. Zlepšete svou rutinní péči o vlasy a dopřejte si dokonalé hýčkání. Odhalte tajemství luxusních a zdravých vlasů s naší organickou bylinnou maskou na vlasy.

Výhody naší bylinné masky

  • všechny složky pochází z organického zemědělství
  • dermatologicky testováno v Evropě
  • 100% udržitelné balení
  • certifikát Cosmos Organic
  • 100% veganské složení
  • Neobsahuje syntetické chemikálie, peroxidy, amoniak, PPD, parabeny ani jiné chemické látky.
    geneticky modifikované složky.

Cultivator's

Cultivator's spojuje ajurvédu a luxus v přírodní kosmetice, a zároveň jsou jejich produkty pro všechny cenově dostupné. Specializují se na přírodní bylinné přípravky na vlasy. Základem této značky je čistota, udržitelnost a cenová dostupnost. K provozování farem využívají vlastní solární energii. Mají účinný systém nakládání s organickým odpadem, který udržuje nízkou uhlíkovou stopu. 

Certifikace ecocertVegan  Balíme udržitelně

Při balení vašich objednávek používáme pouze recyklovatelné materiály! Snažíme se snižovat náš ekologický otisk a těší nás, že můžeme společně pracovat na udržitelnější budoucnosti. Stejně tak všechny produkty Biobel jsou baleny v obalech, které jsou 100% recyklovatelné a znovu použitelné.

Složení: Cassia auriculata leaf powder , Phyllanthus emblica Fruit Charcoal Powder, Phyllanthus emblica Fruit Powder