Balzám na rty s propolisem

180 Kč s DPH
Skladem
ks
SCHLOSSWALD-BIENENGUT

Objevte sílu propolisu v našem speciálně formulovaném balzámu na rty, který obsahuje rekordních 9% propolisu! Tento výjimečný produkt intenzivně chrání a regeneruje vaše rty díky bohaté směsi přírodních olejů a vosků. Propolis, známý svými antibakteriálními a regeneračními vlastnostmi, je ideální pro ošetření suchých, popraskaných a křehkých rtů, poskytuje hloubkovou péči a zabraňuje dalšímu vysušování. Více

Dopřejte svým rtům nejkvalitnější propolis

Intenzivní balzám s maximálním obsahem propolisu 9%!

Chrání a regeneruje díky nejjemnějším přírodním olejům a voskům. Obzvláště namáhané, suché nebo dokonce popraskané a křehké rty zažívají díky extrémně vysokému obsahu propolisu zvláštní regenerační účinek. I při extrémní zátěži a nepříznivých povětrnostních podmínkách můžete od této výjimečné textury očekávat špičkový výkon. Při pravidelném používání jsou rty opět jemné a vláčné a nejsou již náchylné k prasklinám a vysušování. Bohatá rostlinná másla, oleje z ořechů a včelí vosk chrání rty před vnějšími vlivy - podpořené silnou účinností vysokého obsahu propolisu. Pro maximální regeneraci a obnovu.

Péče o rty s propolisem je proto ideálním společníkem pro každodenní péči a neměla by chybět ve vaší kabelce nebo v kapse kalhot, zejména v chladném období nebo při mimořádné zátěži!

Síla díky kvalitě

Náš organismus nemůže uniknout různým vlivům prostředí v každodenním životě. To nedokáže ani včelstvo. Proto včely používají speciální tmelovou pryskyřici zvanou propolis, která udržuje včelstvo zdravé.

Tato legendární látka, složená z pryskyřic, balzámů, vosků, éterických olejů, flavonoidů a mnoha dalších účinných složek z přírody, zaručuje hygienickou čistotu celého včelstva. Propolis má prokazatelný účinek inhibující zárodky nejen na nejrůznější bakterie, ale také na viry a plísně. Jako odměna za jejich namáhavou a časově náročnou práci při sběru propolisu poskytuje včelám trvalé zdraví již přibližně 100 milionů let.

I vy můžete využít vzácnou, dávno zapomenutou přírodní látku z přírody k podpoře své pohody.

Dbejte však na co nejlepší kvalitu, protože bohužel existují i podřadné masově vyráběné produkty, které jsou téměř neúčinné.

Záruka kvality

Všechny exkluzivní včelí kosmetické produkty Schloßwald-Bienengut ® jsou samozřejmě bez chemických a syntetických přísad. Neobsahují žádné minerální oleje, parabeny, silikony ani geneticky modifikované suroviny.

Naše výrobky jsou neustále kontrolovány, dermatologicky a klinicky testovány a jsou 100% vyráběny v Německu podle speciálně vyvinutých receptur.

Při výběru používaných ingrediencí je pro nás důležité, abychom dostáli nejvyšším standardům kvality, které jsme si sami stanovili. Včelí produkty jsou sbírány pouze šetrně a ve zvládnutelném množství, zejména pro jejich prospěch.

Každý z našich exkluzivních výrobků splňuje kritéria pro nejkvalitnější přírodní kosmetiku a zároveň obsahuje maximální podíl účinných látek ze včelího plodu.

Certifikace

Exkluzivní včelí kosmetické produkty z vašeho Schloßwald-Bienengut ® jsou nejen "zušlechtěné přírodou", ale také certifikované nejvyššími autoritami. Všechny naše kosmetické výrobky jsou nejen klinicky testovány, ale nesou také nezávislou pečeť Derma-Consult za shodu s derma testovacími studiemi nezávislých testovaných subjektů. Mezinárodní značka ICADA, udělovaná nezávislým orgánem, oceňuje výrobky s přírodní kosmetickou čistotou.

    Balíme udržitelně

Při balení vašich objednávek používáme pouze recyklovatelné materiály! Snažíme se snižovat náš ekologický otisk a těší nás, že můžeme společně pracovat na udržitelnější budoucnosti. Stejně tak všechny produkty Biobel jsou baleny v obalech, které jsou 100% recyklovatelné a znovu použitelné.

Ve společnosti Schloßwald-Bienengut znají včely, jejich produkty, výrobu a další zpracování již po pět generací! Tato exkluxivní firma vznikla před 180 lety ve Starém Městě na Moravě, na úpatí Jeseníků v tehdejším Království Čech a Moravy. Jejich filozofií je: Každý produkt vyvíjíme, vyrábíme a produkujeme POUZE v takové kvalitě, jakou bychom sami chtěli denně používat! Proto se u našich výrobků setkáte s úplně jinou úrovní kvality, než jakou stále častěji najdete u takzvaných "včelích produktů" v masovém prodeji. Přejete se dozvědět se více o této společnosti? Sepsali jsme pro vás vše od počátků po současnost.

Hlavní složky: ricinový olej, včelí vosk, jojobový olej, slunečnicový olej, propolisový extrakt, kakaové máslo, rakytníkový olej, karnaubský vosk, přírodní vitamin E.

Složení: Ricinus Communis (ricinový) olej ze semen, Cera Flava [včelí vosk], Simmondsia Chinensis (jojobový) olej ze semen, Helianthus Annuus (slunečnicový) olej ze semen, C10-18 triglyceridy, hydroxystearová/linolenová/olejová polyglyceridy, ceraobromový extrakt, ceraobrom butakový extrakt Alba [včelí vosk], Hippophae Rhamnoides Oil, askorbyl palmitát, Copernicia Cerifera (Carnauba) vosk, tokoferol

Propolisový balzám na rty je ideálním stálým společníkem: stačí ho používat podle potřeby.

Přestože se jedná o produkt vyrobený z čistě přírodních složek, nelze v jednotlivých případech u zvláště citlivých osob vyloučit alergickou reakci (např. zarudnutí nebo svědění). Doporučujeme proto, zejména pokud je vám známa nesnášenlivost vůči jiným přírodním produktům, vyzkoušet tento výrobek na hřbetu ruky, než jej použijete na rty.

Po prvním použití vydrží pero používat dalších 12 měsíců.